Шахи

Шахи були визнані одним з видів спорту більш, ніж в 100 державах, а міжнародним олімпійським комітетом шахи стали офіційним видом спорту в 1999 році.

Шахи здатні розвивати творче мислення, інтелект, покращувати пам’ять. Тут важливим є правильне ухвалення рішення, а також відповідь за них. У даному спорті основне місце займає тактичне мислення, яке впливатиме на результат поєдинку.

Тренер з шахів, кандидат майстрів спорту та призер України з шахів Шевчук Олександр Євгенович.

Першочерговим призначенням спорту є прояв власного «Я», досягнення вершин і результатів. Передбачено тут фізичний, інтелектуальний розвиток, тренування, самовладання і, звичайно ж, емоційна стійкість. Ці характеристики можна віднести і до шахів. Хоча серед жителів України побутує думка, що шахи ніяк не можна назвати спортом.

Шахи були визнані одним з видів спорту більш, ніж в 100 державах, а міжнародним олімпійським комітетом шахи стали  офіційним видом спорту в 1999 році.

. Перші знайомства з дітьми, перші уроки по шахам, перші враження, так і розпочався навчальний рік. Два місяці займались, тренувались, і ось перші змагання, присвяченні Дню Святого Миколая, і перша перемога у турнірі. Половюк Павло з результатом 7 очок із 9 можливих посів перше місце. Наступні змагання були одразу після перших, змагання до Нового року, і там ми посіли призове місце Малицький Макар показав хорошу гру і посів друге місце. Після Нового року був ще один турнір, присвячений до Дня Різдва , у не простій боротьбі учні нашої школи посіли призові місця , друге місце виборов Малицький Макар , третє місце виборов Божук Максим.
Після цього, ми багато готувались до чемпіонату міста з шахів серед юнаків та дівчат до 8 та 10 років, і знову забрали призові місця, два третіх місця посіли Малицький Макар та Половюк Павло, на чемпіонаті також брали участь Шевко Богдан, Божук Максим, Орєшко Ілля, які показали досить хороший результат.

Пройшов турнір Кубок міста Бабицької В.І. де брали учать Малицький М. Половюк П. Шевко Б. та Божук М. всі показали досить хорошу гру та результат, я як тренер був дуже задоволений, призове третє місце зайняв Малицький М.
Також наші шахісти брали участь у чемпіонаті області серед юнаків до 10 років, грали з юнаками які займаються шахами по 2-4 роки і показали 50% результат набравши 3.5 очок із 7 можливих, це досить солідний результат для юнаків, які займаються тільки пів року шахами.